Prawdziwy koszt kiepskiej recepcji

Gdy pierwsze wrażenie utrwali się w czyjejś pamięci, nie da się od niego uciec. Wrażenie to trzyma się jak klej, dlatego tak ważne jest, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby od samego początku wywrzeć właściwe pierwsze wrażenie.

Recepcja jest pierwszą częścią biura, którą widzi odwiedzający, dlatego to właśnie tam powstaje pierwsze wrażenie wizualne. Oczywiście, goście mogli mieć z Tobą do czynienia przez telefon lub e-mail, ale jeśli chodzi o efekt wizualny, recepcja jest miejscem, w którym wszystko się dzieje.

Zapoznaj się z tą infografiką, która zawiera kilka przydatnych pomysłów na to, jak zrobić doskonałe pierwsze wrażenie.

Źródło - https://www.entrepreneur.com/article/243927

Wniosek jest taki, że jeśli nie postarasz się o odpowiednią aranżację recepcji miejsca siedzące, jeśli nie zastanowisz się, jak sprawić, by goście czuli się komfortowo, i jeśli nie postarasz się zaprojektować przestrzeni, która robi wrażenie, stracisz potencjalnych klientów. To naprawdę takie proste.

Warto pomyśleć o innowacyjnych pomysłach na siedzenia, nowych sposobach na wprowadzenie odrobiny jasności do wnętrza i o tym, jak stworzyć przestrzeń, która sprawi, że odwiedzający będą kiwać głowami i myśleć: "to jest ładna przestrzeń".

Słaba recepcja może spowodować utratę gotówki, a wszyscy wiemy, że w biznesie chodzi przede wszystkim o zyski.

Czy przychodzą Ci do głowy jakieś przydatne pomysły na zrobienie pozytywnego pierwszego wrażenia?

Autor

Marek Michtoń

Projektant wnętrz, zainspirowany meblami oraz przestrzenią biurową - Warszawa.

Zobacz również