Dlaczego podłoga jest ważniejsza niż myślisz

Podczas remontu pomieszczeń biurowych ważne jest, aby myśleć nieszablonowo. Oznacza to oderwanie się od kreatywnych dekoracji ściennych i mebli, które mogą się w nim znaleźć, a także powrót do podstaw.

Mówiąc prościej, w biurze należy postawić na przede wszystkim na podłodze!

Jest to pierwsza rzecz, którą będziesz musiał umieścić w swoim nowym biurze, ponieważ wszystkie twoje wysokiej klasy biurka biurowe i wszystko inne znajduje się na górze! Z tego powodu podłoga jest o wiele ważniejsza, niż większość ludzi jej przypisuje i z pewnością nie jest to po prostu coś, po czym można chodzić. Właściwy rodzaj podłogi może zrobić ogromną różnicę w Twojej przestrzeni biurowej i zaoszczędzić wiele czasu na sprzątanie.

Na przykład, podłoga drewniana ma biophilic vibe, który może okazać się bardzo uspokajającym elementem w Twojej przestrzeni. Wykładziny dywanowe mogą pochłaniać hałas i ułatwiać koncentrację. Lista jest dłuższa.

Tworząc swój własny projekt współczesnego biura na zamówienie, upewnij się, że przeprowadziłeś badania na temat najlepszych dostępnych rodzajów podłóg.

Jaki rodzaj podłogi masz w swoim biurze?

Autor

Marek Michtoń

Projektant wnętrz, zainspirowany meblami oraz przestrzenią biurową - Warszawa.

Zobacz również